Kush kerkon te largoje bustin e deshmorit te Gjuhes greke Aristotel Guma?

H προτομή του εθνομάρτυρα Αριστοτέλη Γκούμα

Procedeengs of The III Panhimarjot Conference -

http://www.himara.eu/adver/KHimariot/konferenca3_1.html

Llambro Ruci shvlefteson "argumentat" e Kristo Frasherit, Luan Malltezit, Shaban Sinanit etj

Le të thonë sa të duan Kristo Frasheri, Luan Malltezi, Shaban Sinani etj.se gjuha e parë në Himarë është shqipja dhe më pas greqishtja. E kjo është thënë qartësisht, por vendosmërisht, pa ekuivoke dhe duke e faktuar

Regjistrimi i popullsise-Presidenti Topi: presione nga qarqe ultranacionaliste

“Ndjeshmëria e madhe është sepse nga individë të qarqeve ultranacionaliste tentohet të bëhet një politikë presioni dhe deformacioni të një procesi që duhet të jetë nacional dhe ligjor” Presidenti la të kuptohej se ai ishte ishte edhe për deklarimin e lirë të etnisë dhe fesë

Ivanov: "ende në rajonin tonë qarqet ultranacionaliste veprojnë në dëm të vendeve të tjera".
(Shqip)

In contrast with 52-personality peticion, in the report of Europian Commission it is said that:

There is a lack of accurate data on minorities in Albania. This situation is expected to be addressed by the conduct of a population census in 2011, respecting international standards including the principle of free self-identification. This census will include optional questions on the ethnic origin, religious affiliation and mother tongue of respondents.

Pse nuk i jepet shtetesia shqiptare fortlumturise se tij Anastasios?

Lufta midis civilizimeve ne Shqiperi e gjen shprehjen ne luften frontale te qarqeve ateiste dhe antikrishtere qe perfaqesohen deri ne kupolen e shtetit per 20 vjet rresht dhe kontrollojne totalisht mediat.
S ipas raportimeve te ShIK-ut dhe shtypit, fondametaliste musilmane kane marre shtetesi shqiptare, kurse kryepeshkopi dekorohet nga Presidenti por ende nuk i ploteson kushtet per shtetesi megjthe qendrimin permanent prej 19 vjetesh ne Shqiperi !!!!


Monday, October 08, 2012

ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΞΥΒΡΙΖΕΙ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΣ.

ΕΚΤΑΚΤΟ... ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΕΜΕΝΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΕ ΣΗΜΑΙΕΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ Ο ΑΛΒΑΝΟΣ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΞΥΒΡΙΖΕΙ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΣ...

ΣΤΗΝ ΙΕΡΑ ΟΔΟ ΣΤΟ ΓΚΑΖΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΣΗΜΕΡΑ Η ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΒΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΜΕΝΟΙ ΔΕΚΑΔΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΙ ΜΕ ΣΗΜΑΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΜΠΟΔΙΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΒΟΛΗ... ΝΕΩΤΕΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΗ ΩΡΑ... ΝΕΩΤΕΡΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ...!!! ΟΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ ΠΟΥ ΕΞΥΒΡΙΖΕ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΛΟΥΝ...!!! ΔΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ: ΝΕΑ ΦΡΙΚΤΗ ΒΛΑΣΦΗΜΙΑ! ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΧΥΔΑΙΑ "ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ" CORPUS CHRISTI ΕΝΟΣ ΑΛΒΑΝΟΥ, ΠΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΟΥ ΩΣ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΟΥΣ! ------------------------------ Αναρτήθηκε στο

ΑΛΒΑΝΟΣ Ο ΛΑΕΡΤ ΒΑΣΙΛΙ ΠΟΥ ΞΕΦΤΙΛΙΣΕ ΩΣ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΟ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΟΥ

ΗΘΟΠΟΙΟΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΟΥ ΩΣ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΟΥΣ - ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΑΝΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ; Αν δεν κάνω λάθος, ο Λαέρτης Βασιλείου ειναι Λαερτ Βασίλι, κλικ εδώ κι εδώ αλβανός ηθοποιός που τώρα φαίνεται έγινε και σκηνοθέτης (με τι φράγκα;; ελπίζω όχι χρήματα Ελληνων φορολογούμενων) Στην πατρίδα του την Αλβανία θα τολμούσε να ανε΄βασει έργο που θα παρουσίαζε τον Αλλάχ (το 60-70 % αλβανών ειναι μουσουλμάνοι, πιθανόν ο Βασίλι να ειναι και μουσουλμάνος) ως ομοφυλόφιλο; Ηρθε εδώ να μας παραστήσει τον προοδευτικό;; Μάλλον δημοσιότητα θέλει. Αναγνώστης
Hellenicrevenge.blogspot   ·   Πριν από 3 μήνες, 26 μέρες  ·   
Hellenicrevenge.blogspot


No comments: